Vynmedžių pristatymas

Siekiant užtikrinti malonų apsipirkimą ir sklandų procesą, pirkėjas turi nurodyti tikslų prekių pristatymo adresą atlikdamas užsakymą. Pristatymas niekada neužtruks gavus pilną informaciją.

Prekes pristatys pardavėjas arba kurjeris. Prekių atsiimti visada galite atvykti ir patys.

Pristatymo mokestis skaičiuojamas atsižvelgiant į svorį bei pristatymo vietą.

Vynmedžių sodinukus  išsiųsime prieš pat sodinimui tinkamą laiką (balandžio pabaiga – gegužės pradžia). Dėl tikslesnio laiko būtinai informuosime individualiai el. paštu, likus 2-3 savaitėms iki planuojamo pristatymo. Viskas priklausys nuo orų prognozės.

Jei pateiktumėte daugiau nei vieną užsakymą iki sezono pradžios, visus Jūsų užsakymus išsiųsime kartu, todėl papildomai mokėti už pristatymą nereikės.

Siuntos pristatymas iki 5 kg – 4.50 eur, jei svoris didesnis nei 5 kg susisieksime ir suderinsime tinkamiausią sprendimą. Sodinukas vidutiniskai sveria apie 30 g. , o suntos supakavimas nuo 300 iki 400g.

 

Vynuogių sodinukai

Internetu parduodame antramečius vynuogių sodinukus. Peržiūrime visus parduodamus augalus, kad jų šaknys būtų tvirtos, o stiebai nuvaškuoti.

Vynuogių sodinukai - pristatymas

Pristatomus augalus supakuojame į drėgnas pjuvenas, todėl gavus sodinukus, juos galima iškart sodinti į dirvą. Visą musų pasirinkimą rasite elektroninėje parduotuvėje, o reikiama informaciją suteiksime telefonu ar el. paštu. Taip pat žinutę galite išsiųsti pasinaudoję kontaktų puslapiu, ar mūsų facebook paskyra.