Vynuogių nuotraukų galerija

Šiame puslapyje pateikiame savo sode užaugintas vynuoges. Patys auginame ir raugaujame visas parduodamas vynuoges, todėl galime ne tik parodyti paveiksliuką, tačiau patarti ir padėti pasirinkti vynuoges, kurios subrandins skanias uogas ir Lietuvoje. Nors vynuogės labai mėgsta saulę, o jos kiekis nulemia ir skonio savybes, tačiau yra veislių, kurios sėkmingai auga ir mūsų klimato zonoje.


Vynuogės ne tik skanios, šiose uogose labai daug vitaminų ir naudingų medžiagų. Pasodinę keletą vynmedžių savo sodę tikrai neprašausite, kadangi mažieji mielai ragauja, o saldesnės gali pakeisti ir šokoladą. Mūsų mažylis visada laukia vynuogių derliaus, bei pasirūpina žemiausiomis kekėmis.


Vynuogės gali būti ne tik gražus stalo akcentas, tačiau ir sodo puošmena. Žmones neretai vynmedžiais apsodina savo pavėsines ar sukuria jaukų šešėlį, kuris suteikia vietą pasislėpti nuo saulės karšta vasaros dieną.


Savo sode turime ne tik gardžių desertinių vynuogių, tačiau ir tinkamų vynui. Nors Lietuvoje vynuogių vyno tradicijos nėra gilios, internete galite rasti nemažai informacijos apie šia kultūrą. Visada maloniau ragauti savo natūralų produktą, o procesas gali tapti nuostabiu ir apdovanojančiu hobiu.


Besėklės vynuogės daugeliui asocijuojasi su vynuogėmis gulinčiomis prekybos centrų lentynose. Tačiau ir mūsų klimato zonoje galima sėkmingai auginti besėkles vynuoges. Anksčiau buvo labai plačiai paplitusios mėlynos vynuogės su kauliukais, kurių uogos neturėdavo daug minkštimo. Jos primindavo saulėgrąžų gliaudymą. Tačiau šiandien galime mėgautis didelėmis ir sultingomis uogomis.